Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Укрінформі відбудеться брифінг щодо оголошення конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ

18 червня о 12:30 відбудеться брифінг на тему: «Оголошення конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ».

Організатори: Український культурний фонд у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Спікери: 

  • Ростислав Карандєєв, т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України; 
  • Наталія Кривда, голова Наглядової ради УКФ; 
  • Богдан Логвиненко, член Наглядової ради УКФ;  
  • Богдана Півненко, членкиня Наглядової ради УКФ; 
  • Юрій Савчук, член Наглядової ради УКФ.

Під час брифінгу оголосять про старт конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду, також спікери роз’яснять вимоги до потенційних кандидатів та кандидаток й критерії добору, а також терміни проведення конкурсу.

Нагадаємо, Наглядова рада УКФ – це один з органів управління, який здійснює низку функцій, передбачених ЗУ «Про Український культурний фонд» та Положенням про Український культурний фонд. До складу Наглядової ради входять дев’ятеро осіб: двох визначає президент, двох – Міністерство культури та інформаційної політики України. По два представники від закладів культури та громадських об’єднань обирають шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування. Голову Наглядової ради (голову Фонду) висувають на посаду окремо інші вісім членів і затверджують наказом МКІП. Строк повноважень членів Наглядової ради становить три роки.

Український культурний фонд (УКФ) – державний оператор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі відповідного Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурна та креативні індустрії. Упродовж семи років своєї діяльності УКФ профінансував 2717 культурно-мистецьких проєктів. Сума інвестованих коштів у них становить понад 1,6 млрд грн, а кількість охопленої Фондом аудиторії – 53 млн осіб.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected].

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.