Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Відправ листівку»: МІП ініціює акцію для популяризації України у світі

Міністерство інформаційної політики України спільно з Міжнародним аеропортом «Київ», АТ «Укрпошта» в рамках проєкту «Пошта добра» та суспільно-медійним проєктом «Ukraїner» анонсує старт акції «Відправ листівку», спрямованої на популяризацію України у світі, розвиток її туристичного потенціалу та просування єдиного бренду Ukraine NOW.

Початок акції: 6 серпня о 12:00.

Дата: 6 – 30 серпня 2019 року.

Місце проведення: Міжнародний аеропорт «Київ», термінал А.

У перший день акції «Відправ листівку» передбачено публічну презентацію за участі представників Міністерства інформаційної політики, Міжнародного аеропорту «Київ», АТ «Укрпошта», проєкту «Ukraїner», високоповажних гостей та представників ЗМІ.

На презентації акції виступить фольк-ансамбль «Гвоздівчанка», буде продемонстровано промоційний відеоролик «Ukraїner», 10 стендів-навігацій із листівками та поштовими скриньками проєкту «Пошта добра» (у подальшому вони будуть розташовані на території всього аеропорту «Київ»), а також стенд «Ukraine 360». Крім того, охочі матимуть змогу пройти квест із відгадування локацій на відео, переможці якого отримають у подарунок путівник Україною.