Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Вступна кампанія-2017. Як здобуватимуть освіту школярі Криму та Донбасу?

31 березня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Вступна кампанія-2017: особливості вступу абітурієнтів з Криму та Донбасу та інформаційна підтримка”. (Зала 1)

Організатори: ГО “Фонд “Відкрита політика”, Міністерство інформаційної політики.

Учасники: Ірина Жданова – виконавчий директор ГО “Фонд “Відкрита політика”; Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Георгій Тука – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО; Олег Шаров – директор Департаменту вищої освіти Міністерства науки і освіти України.

Коротко. На прес-конференції будуть презентовані спрощені умови отримання свідоцтва (9 кл.) та атестату (11 кл.) державного зразка та вступу у вищі навчальні заклади України для випускників з Донбасу та Криму через Освітні Центри “Донбас-Україна”, “Крим-Україна”, дорожні карти, соціальні ролики про умови вступу-2017, “гаряча лінія” Фонду “Відкрита політика”. 

Довідково. Передбачено презентацію анімаційного та радіороликів “Державні гарантії рівного доступу до освіти” (створено Фондом “Відкрита політика” за підтримки ЮНІСЕФ), двох  дорожніх карт: як отримати українську освіту в 2017 році, а також двох телероликів про успішні історії випускників з Донбасу та телеверсії дорожньої карти-2017 для випускників з Криму,  які Фонд “Відкрита політика” зробив спільно з телеканалом “Чорноморка”. 

Крім того,  Фондом “Відкрита політика” буде презентовано  проект онлайн-школи “GREEN STREAM”.

На прес-конференції буде анонсовано відкриття нових консультаційних центрів в Сєвєродонецьку, Краматорську, Херсоні, які розпочнуть роботу у травні 2017 року в рамках проекту Фонду “Відкрита політика” за підтримки ЮНІСЕФ.

Будуть презентовані підсумки роботи “круглого столу” з питань забезпечення  рівного доступу до освіти дітям та молоді з Донбасу, Криму, який відбувся за ініціативи Фонду “Відкрита політика” 27 березня в МінТОТ за участі МОН, МІП, міжнародних організацій, НУО. 

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.