Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Якісна освіта для дітей і молоді з Криму та Донбасу

27 вересня об 11.30 відбудеться прес-конференція на тему: “Можливості для здобуття якісної освіти для дітей і молоді з Криму та Донбасу”. (Зала 1)

Організатори: Міністерство освіти та науки України, Міністерство інформаційної політики, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, ГО «Фонд «Відкрита політика».

Учасники: Георгій Тука – заступник Міністра України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб; Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Олег Шаров – директор Департаменту вищої освіти МОН;Ірина Жданова – генеральний директор ГО «Фонд «Відкрита політика».

Коротко. На заході йтиметься про цьогорічну вступну кампанію та роботу центрів «Донбас-Україна», «Крим-Україна», презентують покрокові інструкції: «Як отримати український документ про загальну середню освіту» та «Як отримати дублікат документів про закінчення навчального закладу», мотиваційний та анімаційний ролики про рівність прав на освіту для школярів Донбасу та Криму і нову інтернет-платформу «Доступна освіта».

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.