Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Живописні поеми І. С. Їжакевича»: в Держмистецтв відбудеться вільна екскурсія виставкою

16 липня 2024 року о 16.00 в приміщенні Держмистецтв відбудеться безкоштовна екскурсія пересувною банерною виставкою «Живописні поеми І. С. Їжакевича». Її організовано в межах освітнього проєкту Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти.

Іван Сидорович Їжакевич був невтомним мандрівником, який протягом життя зобразив мальовничі куточки України, її природу, людей та їх побут. Він розписав близько двадцяти церков, став відомим ілюстратором періодичних видань та книжковим графіком. 

Його картини зображують український побут, традиції та історичні події. Їжакевич також ілюстрував твори відомих українських письменників, зокрема, 31 ілюстрацію для «Кобзаря», виданого до 125-річчя Тараса Шевченка. 18 січня 2024 року виповнилось 160 років від дня народження українського живописця, письменника, графіка та народного художника України.

Екскурсія виставкою «Живописні поеми І. С. Їжакевича»  – це чудова можливість:

  • познайомитися з творчістю видатного українського художника;
  • побачити мальовничі куточки України його очима;
  • дізнатися більше про українську культуру та історію.

На всіх охочих чекатиме екскурсія виставкою від співробітників Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Інни та Ірини Ковальчук, які дослідили життєвий та творчий шлях митця і підготували експозицію виставки.

Всі деталі на сайті Держмистецтв

Реєстрація на екскурсію виставкою обов’язкова та доступна за посиланням

Відвідати виставку без екскурсії можна щосереди протягом серпня 2024 року з 16.30 до 17.30, заповнивши форму.

Детальніше про саму виставку