Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Creative Ukraine: що було у перший день форуму?

Відео

⚡️Розмова міністра культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко з першою леді України Олена Зеленська.
????Під час дискусії «Партнери розвитку культури та креативних індустрій України» відбулися виступи високих представників з Литви, Польщі, Британії та ЄС. Міжнародні партнери наголосили на підтримці культурних зв’язків України та Європи.
???????? Про розвиток народних промислів, збереження традицій та водночас пошуки шляхів для експорту української продукції сьогодні говорили під час секторального модуля.
???? Український інститут книги прозвітував про здобутки і цілі державної книжкової політики. Під час неї Український інститут книги прозвітував про здобутки і цілі державної книжкової політики. Кураторка цієї частини – Олександра Коваль , директорка Український інститут книги.
????Крім того, відбулися модулі «Креативні індустрії. План Відновлення країни» та «Fashion. Модна індустрія часів війни. Естетика супротиву».
Протягом двох днів креативні підприємці та підприємиці, митці і мисткині, журналісти й журналістки, урядовці з України, Литви, Польщі, Британії та ЄС, народні депутати, експерти й експертки, а також всі небайдужі обговорюватимуть не тільки значення креативних індустрій у війні, а й перспективи найближчого майбутнього та способи подолання випробувань.