Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Відео

Сьогодні — день, коли Україна разом зі світом відзначає перемогу над нацизмом і вшановує памʼять про загиблих і всіх жертв Другої світової війни. Щороку 8 травня відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а вчити нас цінувати мир та захищати його всіма розумними способами.

Українці зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – надзвичайні втрати серед українців та інших народів, які жили в Україні. Тоді загинуло понад 8 мільйонів осіб. Українці добре запам’ятали болість війни.

Як і в роки Другої світової війни, сьогодні Україна воює з агресором. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.