Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП запустило промо ролик до 25-річчя з Дня ухвалення Конституції України

Відео

Міністерство культури та інформаційної політики презентує промо ролик з нагоди 25- річчя Конституції України. У віршованій формі українці розповідають про базові статті Конституції.

За даними соціологічних опитувань лише 10 % українців знають про свої права, закріплені в основному законі держави. Тому за режисерським рішенням статті Конституції загорнуті у вірші, що сприятиме запам’ятовуванню базових меседжів, закладених в Конституції України.

28 червня 2021 року виповнюється 25 років з Дня ухвалення Конституції України. Після Акту про проголошення незалежності України, цей документ став другим наріжним каменем у будівництві української демократії. Як і будь-яка демократична конституція, український основний закон ставить повагу до людської гідності та свободи за найвищу цінність.

«Повага до прав та свобод кожної людини незалежно від її віку, статі, етнічної приналежності, релігійних переконань чи стану здоров’я – це надзвичайно важливий принцип демократії. Саме цей постулат знайшов своє місце в українській Конституції. Про це ми хотіли розказати в ролику. Українці мають знати свої права», – додав Олександр Ткаченко.

Окрім ознайомлення з базовими правами та свободами відео розповідає про державні символи України, закріплені в Конституції України, а також про єдину державну українську мову, непорушність державного кордону, суверенітет України та нагадує про те, що Крим є беззаперечною частиною України.