Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27 травня: День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Щорічно, в останню суботу травня, в Україні відзначається День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Згідно з Указом Президента № 563/99 від 25 травня 1999 року.

Президент України Володимир Зеленський привітав з професійним святом працівників видавництв, поліграфії і книговидання:

«Сьогодні, коли окупанти знищують українську культуру, руйнують друкарні й бібліотеки, ви незламно тримаєте свій видавничий фронт, творите українську книгу і поширюєте українське слово», — зазначив у своєму привітанні Президент України Володимир Зеленський.

Дякуємо всім, хто забезпечує літературою українською мовою вимушених переселенців у різних куточках світу, а також презентує Україну на міжнародній арені на книжкових ярмарках. Завдяки вашим зусиллям були реалізовані такі важливі проєкти, як «Українським дітям — українську книгу», «Українська книжкова поличка» та «Книжки без кордонів».

Вітаємо з Днем видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

Вас може зацікавити

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України

Ростислав Карандєєв обговорив з представницями Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» майбутню співпрацю з промоції української культури