Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«День археолога: врятовані скарби»: В музеї історії України представили цінності, врятовані від грабіжників

15 серпня в Національному музеї історії України відкрилась виставка врятованих скарбів. Подію присвятили професійному святу українських археологів.

Переглянути фотоальбом

Так, відвідувачі зможуть побачити унікальні археологічні предмети світового рівня. Це скарби доби бронзи, древні поховання воїнів, амуніція римських легіонерів, зброя гунів, прикраси та коштовності ранніх слов’ян, платіжні гривні часів Русі та багато іншого. Ці експонати вперше демонструють широкому загалу. Відвідавши виставку можна дізнатись і про обставини та місця знахідок. 

Усі експонати передані музею як дарунки волонтерів або вилучені правоохоронними органами завдяки зусиллям Національного музею історії України по боротьбі з незаконним обігом археологічної спадщини.

Виставку організовано за підтримки Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань.

Для загального огляду виставка працюватиме протягом місяця з можливістю продовження на третьому поверсі музею, щодня, з 10:00 до 18:00. Адреса музею – вулиця Володимирська, 2.

Вас може зацікавити

У Львівській Національній опері відбувся прем’єрний показ вистави «Тіні забутих предків»

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій