Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Елегія воєнного часу»: В Національній опері України відбулися українські презентативні покази світової прем’єри

22 та 23 червня на сцені Національної опери України з успіхом пройшли українські презентативні покази одноактного балету «Елегія воєнного часу» у постановці видатного танцівника і хореографа Олексія Ратманського. Ця прем’єра стала щирою і глибокою розповіддю про трагедію війни та незламність людського духу. Наступний показ відбудеться 12 липня. 

Вистава поєднує в собі музику, хореографію та візуальне мистецтво й вражає з перших хвилин. Музична основа балету – твори видатного українського композитора Валентина Сильвестрова та зразки сільської музики 30-х років. Проникливі постлюдії для фортепіано та струнного оркестру, а також перлини традиційної народної музики в органічному поєднанні з хореографією Ратманського створюють потужну атмосферу виру емоцій.

Хореографія цього балету – це мова тіла, що розповідає історії про втрату, біль, стійкість та віру в майбутнє. Довершене зображення героїв посилене також сценічним дизайном Вендалла К. Гаррінгтона, в якому використані роботи художників Матвія Вайсберга та Марії Примаченко.

«Елегія воєнного часу» – це не просто балет, це мистецький твір, який торкає найглибших струн душі. 26 вересня 2022 року на першому показі вистави в театрі Pacific Northwest Ballet в Сієтлі глядачі стоячи аплодували зі сльозами на очах, коли Ратманський розгорнув перед завісою український прапор.

У балеті беруть участь 8 провідних солістів Національної опери України: Наталія Мацак, Ольга Голиця, Тетяна Льозова, Анастасія Шевченко, Микита Сухоруков, Ярослав Ткачук, Сергій Кривоконь та Євген Логвиненко.

Фото Національної опери України

Вас може зацікавити

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно