Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Культура без барʼєрів»: у Луцьку презентували виставу, створену дітьми

Днями у  Волинському академічному обласному театрі ляльок відбулася прем’єра вистави «Найцінніший скарб», створеної дітьми під керівництвом психологів, терапевтів, художників, акторів та волонтерів у рамках  «Лялькової майстерні для дітей з інвалідністю і без».

Мета проєкту – допомогти українським дітям та дорослим, які постраждали від війни з росією, відновити та покращити їхнє психічне здоров’я за допомогою мистецьких практик.

Впродовж семи днів проходили заняття з лялькотерапії та акторські тренінги. Окрім того, діти мали можливість власноруч створювати ляльки, які й стали героями майбутньої вистави. Сценарій до неї також написали учасники майстерні.

Лялькова майстерня відбулася в рамках проєкту «Інклюзивні мистецькі практики для підтримки ментального здоров’я дітей та дорослих під час війни». Його реалізує ГО «Лабораторія змін» у партнерстві з Волинським академічним обласним театром ляльок за підтримки Українського культурного фонду в межах грантової програми «Культура без барʼєрів».

«Культурні послуги мають бути доступними для кожного та кожної, незалежно від віку, статі, фізичних, ментальних чи соціальних можливостей. Забезпечення безбар’єрного доступу до культурних послуг сприяє більшій соціальній інклюзії та інтеграції всіх груп населення», – зазначила начальниця відділу політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я МКІП Леся Хемраєва

Фото Волинської ОВА

Вас може зацікавити

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно