Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП активізує співпрацю з арабськими країнами у сфері туризму та культури

За ініціативи Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка 29 липня відбулася його зустріч з керівниками дипломатичних місій країн Катару, Кувейту та Саудівської Аравії в Україні. Головна тема розмови – активізація співпраці між країнами у сферітуризму та культури.

Участь у зустрічі взяли надзвичайні та повноважні посли: Катару – Гаді Насер Мансур Халіл Аль-Гаджрі, Кувейту – Рашид Хаммад Аль-Адвані та Саудівської Аравії – Мохаммед Сулайман Альмусгер Альжебрін.

“Ми продовжуємо акумулювати зусилля в промоції України за кордоном та для надання якісних культурно-туристичних послуг в нашій країні. Важливим у цьому контексті є співпраця з арабськими країнами”, – зазначив під час розмови Олександр Ткаченко.

Серед важливих питань зустрічі – організація виставок або інших культурних подій, які б ознайомили українців з культурою арабських країн. А також запуск, за ініціативи Першої Леді Олени Зеленської, українських (на території Кувейту, Катару, Саудівської Аравії) та арабських (на території України) аудіогідів у найпопулярніших музеях, галереях тощо.

Крім того, йшлося про збільшення регулярних та чартерних рейсів між країнами, співробітництво між неурядовими організаціями та підприємствами у сфері культури та туризму, будівництво або переоблаштування апартаментів в Україні для можливості подорожей великих родин.

Очільник МКІП та дипломати обмінялися думками стосовно організації промотурів для блогерів та журналістів з Кувейту, Катару, Саудівської Аравії в Україну та представників ЗМІ України до цих країн.

Під час розмови дипломати висловили рекомендації, як створити максимально комфортні умови для арабських туристів, які б враховували специфіку їх культури. Йдеться не лише про якість послуг, але й про спілкування англійською мовою персоналу у музеях, галереях, ресторанах, готелях, торгових центрах. У цьому напрямку також планується провести опитування арабських туристів на кордонах для збору статистичних даних для покращення надання туристичних послуг.

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги