Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП оголошує про формування Експертної ради з питань сучасного мистецтва

Міністерство культури та інформаційної політики України звертається до культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва з проханням подавати до 10 листопада 2020 року свої пропозиції до складу Експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва. 

Основними завданнями Експертної ради є:

  • розробка пропозицій щодо формування державної політики у сфері сучасного мистецтва;
  • налагодження ефективної комунікації та взаємодії між Міністерством та фаховою спільнотою у сфері сучасного мистецтва;
  • напрацювання практичних рекомендацій для забезпечення професійного розвитку і презентації українського сучасного мистецтва в Україні та за кордоном;
  • розгляд питань, ініційованих Міністерством, що належать до компетенції Експертної ради;
  • інші питання, пов’язані з розвитком сучасного мистецтва в Україні. 

Відповідно до Положення про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва склад Експертної ради затверджується один раз на три роки. У 2020 році персональний склад Експертної ради має бути оновлено не менш як на 1/3 її членів. 

Кандидатами у члени Експертної ради можуть бути особи, які мають вищу освіту, а також відповідають таким критеріям: 

  • для художників, організаторів мистецьких проектів та представників культурних інституцій – успішний досвід роботи у сфері сучасного мистецтва (не менше 5 років); досвід участі у мистецьких заходах у сфері сучасного мистецтва або їх організації (більше 10) у державних або приватних галереях, музеях, фондах, арт-центрах тощо, у тому числі  організації міжнародних заходів (не менше 3);
  • для фахівців та арт-критиків у сфері сучасного мистецтва – публікація не менше 10 статей у 5 або більше фахових друкованих виданнях та досвід участі у конференціях, лекціях, освітніх програмах. 

Заявки від культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва подаються у довільній формі до Міністерства культури та інформаційної політики України. 

До заявки додаються:

  • коротка біографічна інформація про кандидата;
  • рекомендаційний лист від щонайменше однієї культурної інституції, яка сприяє розвитку сучасного мистецтва (галерея, музей, науковий інститут, фонд, арт-центр тощо);
  • письмова згода на обробку персональних даних кандидата. 

Кандидат до складу Експертної ради є відповідальним за достовірність поданої інформації.

До складу Експертної ради можуть входити не більше трьох представників від однієї культурної інституції. 

Пропозиції приймаються до 10 листопада 2020 року в паперовому та електронному вигляді на адресу: Міністерство культури та інформаційної політики України, 01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19; е-mail: [email protected] 

Контактний телефон: 234-63-88. 

ПОЛОЖЕННЯ «Про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва» 

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»