Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Презентовано проєкт оновленого закону про туризм

28 вересня 2020 року в прес-центрі УНІА “Укрінформ” відбулась прес-конференція на тему “Презентація проєкту оновленого закону про туризм”.

Під час заходу були представлені основні тези законопроєкту, який передбачає системне оновлення застарілого закону “Про туризм”.

“Новий закон про туризм, по-перше, зробить внутрішній та в’їзний туризм – одним з головних пріоритетів держави. По-друге, його прийняття допоможе вирішити багато питань, які стоять перед галуззю. Вперше в історії України ми спостерігаємо такий великий інтерес до сфери туризму. Він підкріплюється і рішеннями держави, які приймаються Президентом, Радою та Урядом, і рішеннями на місцях завдяки ОТГ та обладміністраціям”, – зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Проєкт, зокрема, передбачає:

  • створення Єдиного туристичного реєстру – електронної бази туроператорів, турагентів, засобів розміщення та фахівців туристичного супроводу;

  • запровадження сучасної термінології відповідно до стандартів UNWTO (Всесвітньої туристичної організації); 

  • визначення розвитку внутрішнього та в’їзного туризму пріоритетними напрямами державної політики;

  • визначення обов’язкових умов договору на туристичне обслуговування та розмежування відповідальності турагентів та туроператорів;

  • закладення механізмів створення цільових туристичних фондів;

  • запровадження обов’язкового страхування туристів на повернення в Україну тощо.

Участь у заході взяли голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів та співавтори законопроєкту – заступниця голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук та голова підкомітету з питань туризму та курортів комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитро Нальотов.

Проєкт закону зареєстрований Верховною Радою під номером 4162.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»