Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП продовжує боротьбу за культурну спадщину та запрошує всіх небайдужих долучитись до захисту будинків відомих українців у Києві 

12 жовтня Господарський суд м. Києва розглядатиме справу по суті за позовом заступника Генерального прокурора в інтересах держави до Київської міської ради та ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Рестін». Йдеться про повернення земельної ділянки, яка була надана під будівництво офісно-житлового та готельного комплексу з паркінгом по вул. Жилянській, 96-А у Голосіївському районі міста Києва. 

Земельна ділянка знаходиться у безпосередній близькості до Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Мирного, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського, експозиції якого розміщуються в будинках по вул. Саксаганського 93, 95, 97 та Жилянській 96.

Проведення будівельних робіт впритул до території Музею негативно вплине на навколишнє середовище та стан будинків, що входять до складу Музею, оскільки такі дії є джерелом забруднення, вібрації і тиску на ґрунти, рослинний покрив та ґрунтові води локації.

Будівництво в безпосередній близькості до території Музею становить істотну загрозу для існування споруд історичних пам’яток!

МКІП запрошує небайдужих представників громадянського суспільства та медіа долучитись до порятунку історичних будівель Києва!

Судове засідання відбудеться:

12 жовтня 2023 року, о 10.00, за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 44-В, Київ, 01054.

Вас може зацікавити

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України

Ростислав Карандєєв обговорив з представницями Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» майбутню співпрацю з промоції української культури