Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП просить YouTube заблокувати російські телеканали на сервісі

Міністерство культури та інформаційної політики просить YouTube заблокувати російські телеканали на сервісі. Серед них у списку: «Первый канал», «Звезда», «ТНТ», «Россия сегодня», «Рен ТВ» та інші. 

«Всі вони – інструменти російської пропаганди, на яких транслюються фейки та дезінформація Кремля. Споживати інформацію з них – небезпечно для інфопростору і України, і всього світу», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

Наводимо повний текст-звернення:

«Міністерство культури та інформаційної політики України в ці важкі для України часи звертається з наступного приводу.

24 лютого о 5 годині ранку президент Росії Володимир Путін оголосив війну Україні. Російські війська напали на Україну, на території України йде повномасштабна війна.

Збройні сили України ведуть запеклі бої, відбиваючи атаки російської армії по всій нашій країні, гинуть невинні люди, країна руйнується. Це відбувається сьогодні, у XXI столітті в демократичній країні в центрі Європи.

Поряд із військовою агресією по всій Україні Росія здійснює агресію в інформаційній сфері не лише всередині нашої країни, а й у всьому світі. Відверта брехня та дезінформація поширюються через російські пропагандистські канали, доступні для перегляду в інтернеті, діяльність яких становить глобальну загрозу. Такі дії Росії є цинічними і виходять за межі норм міжнародного права та людської моралі.

Дезінформація, фейки та озброєна брехня є основними інструментами Кремля для виправдання, підтримки та ухилення від санкцій за його незаконне та обурливе вторгнення в Україну.

Кремлівська дезінформація, дезінформація та обурлива брехня підживлюють їхню причину вторгнення в Україну.

Міністерство культури та інформаційної політики України просить активної підтримки блокування доступу до каналів пропаганди держави-агресора не лише в Україні, а й у всьому світі, перелік яких наведено у додатку. Сподіваємося на вашу швидку та конкретну відповідь. Блокуючи кремлівську машину брехні, ви зробите великий внесок у сповільнення вторгнення Кремля в Україну.

Ваша підтримка необхідна для нашого виживання як нації».

 

 

Вас може зацікавити

«Героям Слава»: «Мистецька ФОРТЕЦЯ» посприяла показу документальної стрічки Бернара-Анрі Леві у Харкові

«Героям Слава»: «Мистецька ФОРТЕЦЯ» посприяла показу документальної стрічки Бернара-Анрі Леві у Харкові

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури