Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП у регіонах: Лариса Петасюк ознайомилася з народними промислами Прикарпаття

В рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області заступниця міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк разом з командою МКІП ознайомилася з народними промислами регіону.

15 жовтня вона відвідала Коломию, де побувала в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського та Музеї писанкового розпису.

16 жовтня заступниця міністра ознайомилася з унікальними колекціями Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини та Музею народного мистецтва Михайла Струтинського.

«Варто зберегти різноманіття ремесел, що є в цьому регіоні, передати нащадкам унікальну майстерність. До того ж, я вважаю, що традицію треба не просто передавати, а й осучаснювати, використовуючи економічний потенціал спадщини. У контексті виконання Указу Президента №329 Міністерство оглядає можливості різних областей, щоби передбачити підтримку для всіх ремесел у державній цільовій програмі розвитку народних художніх промислів», – зазначила Лариса Петасюк.

Нагадаємо, 15 жовтня Лариса Петасюк зустрілась з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим.

Вас може зацікавити

У Національній бібліотеці для дітей провели захід до 95-річчя з дня народження киргизького письменника Чингіза Айтматова

З Херсонської бібліотеки імені Олеся Гончара перевезли до Миколаєва близько 26 тисяч примірників видань