Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП у регіонах: Лариса Петасюк ознайомилася з роботою Всеукраїнського центру вишивки та килимарства на Полтавщині

1 квітня заступниця міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк відвідала з робочою поїздкою місто Решетилівка Полтавської області.

Заступниця міністра ознайомилася з роботою державної установи «Всеукраїнський центр вишивки та килимарства». Серед іншого, мова йшла про створення туристичного маршруту Петриківка – Решетилівка – Опішня.

«У Центрі працюють надзвичайно енергійні небайдужі люди. Саме завдяки їхньому ентузіазму багато зроблено для збереження народних ремесел. Наразі ми розробляємо Державну цільову програму з розвитку народних художніх промислів. Вона буде стосуватися Решетилівки та Опішні, а також інших подібних осередків в Україні. Будемо й надалі працювати разом, адже розвиток туризму в громадах є пріоритетом», – зауважила заступник Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк.

За словами першого заступника голови Державного агентства розвитку туризму України Кирила Домбровського, одне місце в туризмі створює 4 додаткових робочих місця в суміжних галузях, зокрема, в креативних індустріях. Тому серед пріоритетних завдань на перспективу – привабити українців подорожувати країною; відкрити нові туристичні осередки через культурні програми, художні промисли, народні ремесла; створити туристичний портал, у тому числі, й для закордонних туристів, а також навчити громади формувати якісний туристичний продукт через відповідні маркетингові програми.

Вас може зацікавити

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква»