Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП у регіонах: Тарас Шевченко відвідав Донеччину

5-6 жовтня 2020 року заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко побував з робочою поїздкою в Донецькій області.

5 жовтня в Краматорську заступник міністра зустрівся з головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком та провів робочу нараду з керівниками відповідних підрозділів ОДА з питань інформаційної політики.

Тарас Шевченко відвідав гору Карачун, де взяв участь у обговоренні проекту створення обласного музею АТО та поклав квіти до меморіалу захисникам незалежності України.

6 жовтня заступник міністра, начальник головного управління інформаційної безпеки Міністерства, генеральний директор  ДП «Центр захисту інформаційного простору України» провели низку зустрічей з представниками ЗМІ, місцевими активістами та громадськими діячами. Відвідали міста на лінії розмежування – Торецьк та Новгородське, ознайомились з відновленням та розбудовою закладів культурної освіти у Бахмуті.

Тарас Шевченко розповів про наявні напрацювання та плани міністерства щодо протидії інформаційній агресії РФ, а також зазначив:

«Захист інфопростору та розбудова інформаційного суверенітету України посідає ключове місце у діяльності не лише нашого міністерства, а є одним із пріоритетів діяльності Уряду загалом. А особливо це стосується прикордоння, тимчасово окупованих територій та  населених пунктів уздовж лінії розмежування. Якісний український контент та ефективні способи його доставки на цих територіях – критична необхідність для держави».

Також у Краматорську відбулася передача аудіовізуального контенту, створеного на замовлення МКІП, для трансляції на телеканалі «Донеччина.ТУ» та чергової партії книжок від ДП «Центр захисту інформаційного простору України». Загалом близько 7 тисяч примірників вже отримали Донеччина та Луганщина.

Фото: Євген Гончаренко

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги