Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Україна готується до третього засідання Українсько-норвезької міжурядової комісії

3 листопада 2020 року в Міністерстві культури та інформаційної політики відбулось засідання української частини Українсько-норвезької міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки.

Головував на заході Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, очільник української частини комісії.

Участь у засіданні взяли: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк, заступниця Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко, представники міністерств, відомств та державних підприємств.

Учасники заходу визначили пріоритетні питання, які будуть розглянуті під час третього засідання Українсько-норвезької міжурядової комісії, що пройде у режимі онлайн 12 листопада.

Нагадаємо, що Українсько-норвезька міжурядова комісія з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки була створена на підтримку розвитку економічного співробітництва між Україною та Норвегією. Її перше засідання відбулося у вересні 2016 року в Осло, друге – у вересні 2018 року у Києві.

Вас може зацікавити

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії