Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Уряд погодив створення оргкомітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт розпорядження «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України».

«Уряд погодив створення оргкомітету з відзначення 30-ї річниці, а отже перший етап підготовки Дня Незалежності України розпочато. У планах вже багато цікавих і нестандартних ідей, які дозволять по-особливому відзначити таку важливу дату для нашої країни. Найближчим часом ми сформуємо організаційний комітет, який забезпечить достойне втілення задуманого. І, звісно, не втрачаємо надію, що пандемія відступить, і ми нарешті скористаємося повноцінним офлайном для реалізації свята», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Уряд надав співголовам оргкомітету право затверджувати його персональний склад і вносити зміни у разі потреби.

Співголовами організаційного комітету стали Прем’єр-міністр та Керівник Офісу Президента (за згодою).

Розпорядження передбачає, що до складу оргкомітету входять Віце-прем’єр-міністри, Міністр культури та інформаційної політики, керівники міністерств і відомств, народні депутати та представники громадських організацій.

Вас може зацікавити

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України