Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП в регіонах: Олександр Ткаченко відвідав з робочим візитом Одещину

24 вересня 2020 року міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відвідав з робочим візитом Одеську область.

“Одещина – один із найбільш перспективних регіонів з надзвичайно потужним туристичним потенціалом”, – зазначив міністр за підсумками поїздки.

Олександр Ткаченко повідомив, що Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством розвитку туризму та Одеською ОДА розвивають проєкт “Дорога вина і смаку Української Бессарабії”, в рамках якого розроблено туристичні маршрути “Одеса – Шабо – Білгород-Дністровський”, “Одеса – Фрумушика – Лісне” та “Сарата – Татарбунари – Спаське”.

Міністр відвідав Одеську національну наукову бібліотеку, де цього дня проходив другий Національний круглий стіл на тему “Історія”, а також Одеську філармонію та Аккерманську фортецю. Останні два об’єкти можуть бути включені до програми “Великої реставрації”.

Нагадаємо, 22 вересня Олександр Ткаченко в складі урядової делегації на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем відвідав Сумську область.

Вас може зацікавити

У Львівській Національній опері відбувся прем’єрний показ вистави «Тіні забутих предків»

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій