Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: В Україні розвиватимуть потенціал річкового туризму

29 березня 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо розвитку річкового туризму в Україні.

Участь у заході взяли Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, заступник Міністра інфраструктури Дмитро Живицький, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк, в.о. директора ДП «Адміністрація річкових портів» Олександр Козловський, представники МКІП та Мінінфраструктури.

«Річка Дніпро має величезний потенціал, який на сьогодні використовується на близько 10%. Чудові Дніпровські кручі та туристичні локації які знаходяться на річці при організації якісного сполучення можуть стати цікавим туристичним продуктом не лише для внутрішнього, але згодом і для іноземного туриста», – зазначила заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк.

Вона додала, що МКІП спільно з ДАРТ та Мініфраструктури розпочали системну роботу з відновлення таких маршрутів та їх якісного наповнення.

Міністр інфраструктури запевнив, що старт реформи річкових перевезень і відновлення внутрішніх водних шляхів є одним із пріоритетних завдань на цей рік.

Вас може зацікавити

У Львівській Національній опері відбувся прем’єрний показ вистави «Тіні забутих предків»

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій