Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: В Україні стартував Четвертий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

25 травня 2021 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд вчетверте проводять Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який цьогоріч проходить у гібридному форматі. Участь у відкритті заходу взяв Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Всі охочі зможуть долучитись до заходу онлайн, щоб дізнатись про актуальні грантові можливості для українських митців та їх організацій, про європейські можливості для вітчизняного креативного сектору (на прикладі програм “Креативна Європа”, “Горизонт Європа” та Ерасмус+), а також поглибити свої знання у проєктному менеджменті на оффлайн-інтенсиві.

“Програма має особливе значення для заявників, адже підтримує та дає шанс реалізовувати креативний потенціал, що створює потужний продукт. Це не зі слів, не уявно, а дійсно потужна можливість реалізувати власну ідею аудіовізуального, культурного, креативного секторів, якою я раджу користуватись”, – підкреслив Міністр культури та інформаційної політики.

Найбільша програма ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій “Креативна Європа” за перші сім років свого існування стала найдієвішим інструментом розвитку митців, а понад 11 тисяч підтриманих проєктів поповнили ряди найкращих ідей континенту. Національне бюро програми в Україні під час заходу поділилося підсумками перших 7-ми років роботи програми та своєї діяльності.

“Креативна Європа знаходиться в структурі нашої інституції – Українському Культурному Фонді. Програми одна одну чудово доповнюють і створюють синергію. На наступний проектний період співпраця буде лише поглиблюватись, Міністерство буде максимально цьому сприяти. Наразі Міністерство веде перемовини із Європейською Комісією про вступ до наступної програми 2021-2027, бюджет якої у 2 рази більший. Тож закликаю не пропустити нагоду та скористатись унікальною можливістю”, – додав Олександр Ткаченко.

Вас може зацікавити

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква»