Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Відбулась робоча зустріч з представниками туристичного бізнесу

6 жовтня 2020 року в Києві відбулась робоча зустріч з представниками туристичного бізнесу України. 

У заході взяли участь міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та його заступниця Лариса Петасюк, а також голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів та перший заступник голови ДАРТ Кирило Домбровський.

“Сьогодні у роботі міністерства сфера туризму посідає одну з провідних ролей. Необхідність підняття статусу туристичної галузі на відчутно вищий рівень – це не тільки міжнародний імідж України, а і суттєва інвестиція у ВВП нашої держави”, – зазначив Олександр Ткаченко.  

Основними темами для обговорення стали:

  • Удосконалення законодавчої бази для покращення умов праці туристичного бізнесу, виведення його із тіні через зменшення податкового навантаження. Зокрема, й ухвалення президентського законопроекту щодо 7% ПДВ для засобів розміщення.

  • Знижений ПДВ для в’їзних та внутрішніх туроператорів, нульовий ПДВ для внутрішніх авіарейсів, пільгові кредити для туристичного бізнесу у співпраці з банкірами. Грантова підтримка через УКФ не лише юридичних осіб, а й ФОПів у тургалузі.

  • Оновлення законодавчої термінології та введення понять «хостел» як засіб розміщення короткотривалого перебування туристів та «чорнобильський туризм» (наразі існує лише поняття «відвідання Чорнобильської зони відчуження»). Створення нових маршрутів у зону Чорнобильської АЕС.

  • Промоція проектів «Мандруй Україною» та «Магніти України». 

  • Безвізовий режим з країнами Перської затоки та доопрацювання щодо втілення безвізу для Китаю з урахуванням інтересів українських туроператорів. 

  • Розвиток в’їзного туризму, міжнародна промоція, робота з українськими посольствами та консульствами стосовно уніфікації меседжів про туристичну Україну.

  • Навчання у сфері гостинності та підвищення якості обслуговування.  

  • Велика реконструкція пам’яток архітектури та покращення інфраструктури. 

МКІП та ДАРТ взяли до уваги всі пропозиції та відкриті до співпраці зі всіма представниками туристичної галузі.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»