Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП закликає київську міську владу продовжити оренду комунальних приміщень Національним музеєм історії

Завтра, 11 червня, відбудеться засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань власності, на якому має розглядатись питання продовження оренди Національним музеєм історії України нежитлових приміщень, розташованих за адресою Десятинний провулок, 7-А. За цією адресою на даний момент знаходяться важливі для повноцінного функціонування музею структурні підрозділи.

Міністерство культури та інформаційної політики України стурбоване тим, що станом на 10 червня Департамент комунальної власності Києва так і не погодив нову редакцію договору оренди, таким чином створюючи ризик непродовження надання в оренду приміщень для Національного музею історії України.

Зазначимо, що питання продовження оренди було порушене ще у березні. Зокрема, 10 березня Постійна комісія Київради з питань власності вирішила продовжити строк дії договору оренди. Рішення було прийняте без зауважень, жоден з членів комісії не голосував проти. Проте Департамент комунальної власності досі не підписав підготовлену на підставі цього рішення нову редакцію договору оренди.

Також 9 червня орендодавець створив робочу групу з перевірки стану використання та збереження вказаних приміщень, яка за підсумками перевірки не виявила жодних порушень.

Зважаючи на викладене, МКІП не бачить жодних підстав для припинення договірних відносин щодо оренди приміщень та закликає київську міську владу до конструктивного діалогу.

Вас може зацікавити

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно