Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП запрошує до участі у Всеукраїнській акції «Меседж у космос»

Щорічно 12 квітня за рішенням Міжнародної авіаційної федерації відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.

Юрій Гагарін – громадянин СРСР, 12 квітня 1961 року на орбітальному космічному кораблі «Восток-1» вперше у світі здійснив політ в космос, який тривав 108 хвилин. І саме ці 108 хвилин стали початком справжньої космічної ери.

Українські науковці та вчені були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог СРСР – від перших польотів у космос до створення й запуску космічного ракетного комплексу «Енергія-Буран». Досягнення в космічній сфері – це здобуток всієї нації та держави. За роки незалежності України 169 ракет-носіїв зі ступенями та агрегатами вітчизняного виробництва із 6 космодромів світу здійснили запуск 385 космічних апаратів на замовлення 25 країн.

До визначної події – 60-річчя першого польоту людини в космос, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів запускає Всеукраїнську акцію «Меседж у космос».

Метою Всеукраїнської акції є дати кожному українцю відчути, що космос ближче, ніж здається. Кожен може долучитися до акції, завдяки якій космос почує ваші мрії та бажання, що стануть частиною великого Всесвіту.

«Ми живемо у часи технічного прогресу, коли людина вже готується до підкорення інших планет. І тому завдяки проекту «Меседж у космос» команда міністерства прагне, щоб кожен українець усвідомив себе частинкою величного Всесвіту. Це важливо, адже досягнення у космічній сфері стосуються всіх без виключень. Тож подорожуємо ближче до зірок разом. Поки у цифровому форматі, але зі стрімким розвитком галузі – і реальні відправлення вже близько. Особливо з таким потужним досвідом України у дослідженні космосу», зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Відправити мрії та побажання в космос в рамках цієї акції можливо завдяки невпинному прогресу багатьох поколінь українських науковців. І в результаті: кожен зможе відчути далекі космічні глибини та торкнутися їх, хоча б у цифровому повідомленні.

Щоб залишити меседж, який буде відправлено у космос, потрібно:

  • перейти за посиланням та заповнити форму на сайті ;
  • написати найщиріше своє бажання чи мрію;
  • зачекати поки меседж пройде перевірку;
  • отримати повідомлення на пошту з точним часом, коли меседж буде надіслано у космос;
  • під’єднатися до прямої трансляції посилання повідомлення у космос.

Всеукраїнська акція «Меседж у космос» триватиме з 12 по 19 квітня 2021 року.

Вас може зацікавити

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

Унікальна можливість для українських реставраторів: до 1 вересня приймаються заявки на участь у стажуванні у Франції

Унікальна можливість для українських реставраторів: до 1 вересня приймаються заявки на участь у стажуванні у Франції