Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На 59-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва Україну представить галерея «The Naked Room» з мистецьким проєктом «Фонтан виснаження. Висока вода»

Конкурсна комісія обрала переможця відбору, який представить Україну на 59-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва. За результатами рейтингового голосування куратором від України визначено галерею «The Naked Room» з мистецьким проєктом художника Павла Макова «Фонтан виснаження. Висока вода».

Венеціанська бієнале – одна з провідних виставок сучасного мистецтва, що проходить щодва непарні роки у Венеції. У рамках бієнале проводяться також Венеціанський кінофестиваль та Венеціанський фестиваль архітектури. Україна бере участь у Венеціанській бієнале із 2001 року.

Через пандемію COVID-19 проведення 59-ї Венеціанської бієнале сучасного мистецтва перенесено з 2020-го на 2022 рік. Міжнародна художня виставка відбудеться з 23 квітня по 27 листопада наступного року.
Назва майбутньої бієнале – “Молоко снів”. Її взято з дитячої книги британської художниці-сюрреалістки Леонори Керрінгтон. У центрі уваги бієнале будуть три теми: зображення тіл та їх метаморфози; відносини людей і технологій; зв’язок між тілами та Землею.

Як повідомила художній керівник виставки Сесілія Алемані, ідеї, що лежать в основі назви й теми бієнале, взяті з недавніх бесід з художниками, в яких постійно виникали одні й ті ж питання про “визначення людських змін” і розвиток відносин людства з іншими організмами та планетою.

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича