Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: На підтримку культури і туризму потрібно понад 55 млрд грн у найближчі чотири роки

20 серпня 2020 року у прес-центрі УНІА “Укрінформ” відбувся брифінг міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, присвячений реалізації Указу Президента про заходи щодо підтримки сфери культури та туризму.

За словами міністра, цей документ стане дорожньою картою для Міністерства культури та інформаційної політики на найближчі чотири роки. 

“Ми порахували: на здійснення цих програм, які включає в себе Указ Президента, потрібно понад 55 млрд грн”, – зазначив міністр.

За його словами, зараз на державному обліку перебуває близько 130 тис. нерухомих об’єктів культурної спадщини, і 80% з них потребують негайної реконструкції.

Олександр Ткаченко підкреслив, що йдеться не лише про реставрацію та реконструкцію, а й про трансформацію старих клубів та бібліотек у сучасні Центри культурних послуг.

“Наша основна ідея – не просто зберегти об’єкти, а наситити їх новим змістом”, – додав міністр.

Нагадаємо, 18 серпня Президент підписав Указ “Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму”.

Документ має на меті сприяння розвитку культурного потенціалу України, збереження, популяризації та ефективного використання національного культурного надбання, створення умов для туристичної привабливості об’єктів культурної спадщини, підтримки креативної економіки.

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича