Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко обговорив з послом Канади співпрацю в культурній сфері

21 вересня 2020 року відбулася онлайн-зустріч Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи.

Сторони обговорили співпрацю між Україною та Канадою в культурній сфері, зокрема ратифікацію угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів.

Міністр поінформував про підготовку до запуску програми “Велика реставрація”, створення центрів культурних послуг, а також про реалізацію державних програм з промоції читання, розвитку внутрішнього туризму та підвищення медіаграмотності.

Канадська сторона висловила зацікавленість щодо початку роботи в Україні системи кешрібейтів та заявила про готовність поширювати інформацію про це серед своїх кіновиробників.

“Вдячний нашим канадським партнерам за підтримку. Приємно мати діалог з колегами, яким не потрібно доводити, що можливості культури надзвичайно потужні”, – зазначив Олександр Ткаченко за підсумками зустрічі.

Нагадаємо, 14 вересня 2020 року в Києві відбулась прес-конференція Олександра Ткаченка з нагоди 100 днів на посаді міністра культури та інформаційної політики.

Вас може зацікавити

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України