Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Протидія російській пропаганді є одним з головних пріоритетів держави

16 лютого 2021 року Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко виступив з вітальним словом на міжнародному онлайн-семінарі «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти».

Він підкреслив, що протидія російській пропаганді є одним з головних пріоритетів держави.

“Перша наша ініціатива пов’язана зі створенням Центру протидії дезінформації, який у першу чергу буде у співпраці з іншими нашими українськими організаціями протистояти російській пропаганді. Зараз триває підбір команди і затверджується концепція. Ми сподіваємося, що цей центр розпочне роботу вже у березні”, – сказав Міністр.

Олександр Ткаченко додав, що окрім протидії дезінформації значна увага приділяється також реалізації проекту з медіаграмотності.

“Рухаючись цими двома напрямками у співпраці з РНБО, з Офісом віце-прем’єра з питань європейської інтеграції, МЗС, Мінцифрою сподіваємося найближчим часом відповісти на ті виклики, які нам дає російська пропаганда”, – зазначив Міністр.

Він також додав, що серед планів МКІП – створення онлайн-музею російської пропаганди та реалізація ініціативи Президента зі створення в Україні міжнародного хабу, який дозволить ефективно відпрацьовувати ті маніпуляції і фейки, які запускає країна-агресор.

Вас може зацікавити

«Різдво з Україною»: цьогоріч проєкт представлений на понад 30-ти ярмарках в 11 країнах Європи

Уряд затвердив план заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році