Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення про затвердження Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 р.

Міністерство культури та інформаційної політики пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонуванняукраїнської мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року».

Проєкт акта розроблено на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 474 «Про схвалення Концепції Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року» та кроку 664 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 276.

Прийняття акта сприятиме зміцненню та утвердженню державної мови у всіх сферах суспільного життя, підвищенню її престижу й авторитетності, поступовому формуванню комфортного та функціонального єдиного мовно-інформаційного україномовного простору на всій території України та збільшенню чисельності україномовних громадян.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 06 жовтня 2021 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Відповідальна особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з державної мови Директорату соціокультурного розвитку Федорак Захар Любомирович, 235 73 36.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Додаток

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту
розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року», які проводилися з 21 вересня по 6 жовтня 2021 р
.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»