Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Роз’яснення МКІП щодо держпідтримки культури, туризму, креативних індустрій в умовах карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 з 8 до 24 січня на території України встановлюється карантин та запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Під заборону підпадають види економічної діяльності, визначені у затвердженому цією постановою переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Держава не залишається осторонь від проблем суб’єктів господарювання.

Від початку 2020 року, у тому числі за ініціативи та активної участі МКІП, прийнято низку законів і підзаконних нормативно-правових актів, які визначають форми та порядок надання підтримки суб’єктам господарювання у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів.

Повний перелік заходів державної підтримки суб’єктів господарювання, у тому числі фізичних осіб-підприємців, які зупинили/скоротили діяльність через карантинні обмеження, роз’яснення щодо порядку отримання державної підтримки, відповіді на найбільш поширені запитання, пов’язані з діяльністю суб’єктів господарювання у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів, розміщені на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на Порталі для підприємців.

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича

Національна академія мистецтв України позбавила звання академіка Михайла Резніковича