Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тарас Шевченко: Саморегуляція є надзвичайно важливою в структурі діяльності медіа

2 грудня 2020 року заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко взяв участь у онлайн-дискусії “Модель уповноваженого(ої) з дотримання стандартів в індивідуальних медіа – як її запровадити в Україні?”.

“Саморегулювання, безперечно, є важливим у структурі та діяльності будь-яких медіа. І саморегулювання є справою самої медійної спільноти, журналістів, медійних організацій для того, щоб вдаватися до певних заходів, які в першу чергу спрямовані на гарантування якості, стандартів відповідальної журналістики. Держава, безперечно, зацікавлена, щоб саморегулювання було ефективним”, – зазначив він у своєму виступі.

Тарас Шевченко додав, що важливим елементом у цьому процесі є наявність сильної членської організації журналістів, бо найчастіше саморегулювання і етика базується на сильних журналістських організаціях та сильних об’єднаннях ЗМІ.

Захід пройшов у межах проекту “Посилення саморегуляції українських медіа”, що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки.

Вас може зацікавити

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій

УІНП опублікував фахові висновки щодо об’єктів, які містять російську імперську символіку