Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У  Дії стартувало голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024

Мистецтво

Суспільне Мовлення запустило нове опитування в Дії, де українці зможуть обрати ще одного — одинадцятого — фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. 

Переможець Нацвідбору боротиметься за право представити Україну на 68-му Пісенному конкурсі у шведському місті Мальме. Опитування триватиме з 15 до 21 грудня. 

Взяти участь в онлайн-голосуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, у розділі «Послуги» обрати «Опитування» та віддати свій голос за одного з 9-ти кандидатів. Голосувати можна лише один раз, змінити свій вибір — неможливо.

Кандидатами на участь у фіналі стали: ANKA з піснею «Палала», Carpetman з треком «Endless fight», KARYOTYPE з піснею «Sadness», KRYLATA з музичною роботою «Queen», PARFENIUK з треком «Серед вітрів», SHÉPA з піснею «SUPERNOVA», STASYA з піснею «Rika», SWOIIA ​​з треком «Little Angels», TESLENKO з роботою «Lights go up». 

За результатами опитування буде сформовано рейтинг: якщо учасник з найбільшою кількістю голосів через вагомі причини не зможе взяти участь у фіналі, до нього пройде наступний за списком претендент. Повний перелік фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня.

У листопаді Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024. До списку потрапили: alyona alyona & Jerry Heil, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»