Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національній бібліотеці України для дітей відбувся перший бібліотечний молитовний сніданок

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній бібліотеці України для дітей започаткували проведення Дитячих бібліотечних молитовних сніданків. Захід відвідав перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Вранці у перший день літа до головної дитячої бібліотеки країни завітали численні діти-читачі з різних регіонів України – зі столиці і Київщини, а також з Луганської та Донецької областей. 

Дитячий молитовний сніданок розпочався із загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України. 

«Сьогодні діти в Україні потерпають від війни. Багато дітей загинули, втратили батьків, домівки. Наш обов’язок як дорослих – захистити дітей, зробити все для того, щоб на дитячому шляху ніколи не виникало потреби у захисті», – зазначив Ростислав Карандєєв.

На молитовному сніданку також були присутні представники центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, іноземні дипломати, військові та журналісти. Гості висловлювали свої побажання дітям у Міжнародний день захисту дітей, оглянули  виставки та розмальовані воєнні артефакти, перетворені руками дітей в арт-об’єкти.

«Ми прагнемо досягати єднання і взаєморозуміння, спільними зусиллями та спільними молитвами наближаючи нашу перемогу — заради дітей, чий допитливий розум та відкриті серця обов’язково прославляти нашу державу, заради тих, хто не дочекався, але вірив у перемогу – і дорослих, і дітей, яких, на жаль, не вдалося захистити», – наголосила генеральна директорка Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко.

Довідково

Традиції молитовних сніданків понад 70 років. Національні молитовні сніданки в Україні проводяться з 2000 року і вважаються найбільшими в Європі. Сама ж традиція зародилася у США як зібрання представників і представниць різних політичних поглядів для спільної молитви, а не суперечок. Саме на таких зустрічах люди знаходили порозуміння, віру та надію на майбутнє. Урочисте дійство молитовних сніданків стало місцем єднання духовних лідерів, політиків, представників влади, бізнесу та громадськості. Молитовний сніданок об’єднує людей шляхом діалогу. Національні молитовні сніданки щорічно проходять у США, Європарламенті, країнах Європейського Союзу.

Вас може зацікавити

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Заява МКІП щодо інформації, оприлюдненої КМДА про незаконне знесення «Садиби Зеленського»

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно