Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національній опері з нагоди Дня Незалежності України прозвучали кращі твори світової та української класики

24 серпня в Національній опері України імені Т. Г. Шевченка відбувся Гала-концерт. У програму увійшли кращі твори світової та української класики. Вже стало традицією завершувати дійство «Молитвою за Україну» Миколи Лисенка. Захід відвідав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

У виконанні провідних солістів, хору та оркестру Національної опери України під час концерту прозвучали: хорова симфонія-перфоманс «Осяяні чорним сонцем» Є. Петриченка, Увертюра до опери «Набукко», Молитва Тоски з однойменної опери Дж. Верді, Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» Дж. Россіні, Арія Даліли за  опери «Самсон і Даліла», Молитва Андрія з опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського та інші твори. Також видатні українські митці представили фрагмент з балету «Лісова пісня», «Лебідь, який помирає», Гран па та фанданго з балету «Дон Кіхот».

Людмила Монастирська, провідна українська оперна співачка, солістка Національної опери України, виконала твір Каватина Леонори з опери «Трубадур» Дж. Верді.

Вас може зацікавити

У Львівській Національній опері відбувся прем’єрний показ вистави «Тіні забутих предків»

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій