Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Парижі пройде благодійний вечір на підтримку України

21 березня у одному з найзнаковіших театрів Парижу – театрі «Одеон» відбудеться благодійний вечір солідарності з Україною. Всі кошти зібрані під час події підуть на допомогу Україні. 

Вечір ініційований директором театру Стефаном Браунгшвейгом та директоркою театру le Preau Люсі Береловіч. Захід відкриють пані Єва Нгуєн Бінь, президент Французького інституту, та пані Дельфін Боріоне, посол з прав людини Франції. 

Глядачі зможуть насолодитись читкою п‘єси Наталки Ворожбит «Погані дороги» за участю самої авторки. Французькою мовою п‘єса  звучатиме вперше. До дійства долучаться українські та французькі актори. 

Крім того, у концерті буде представлений перформанс від Центру Сучасного Мистецтва ДАХ на чолі з Владом Троїцьким, за участі Dakh Daughters, DakhaBrakha та актриси Тетяни Троїцької.

Наразі підтримка французькими культурними інституціями українців  – безпрецедентна. Над театром «Одеон» поруч з французьким прапором висить і прапор нашої країни. Це демонструє, що Франція поряд з Україною в її прагненні бути вільною, демократичною і європейською.

Вас може зацікавити

У Львівській Національній опері відбувся прем’єрний показ вистави «Тіні забутих предків»

Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій