Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Україна зацікавлена у розширенні співпраці з Литвою у сфері культури

Україна зацікавлена у розширенні співпраці з Литвою у сфері культури. На цьому наголосив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час 13-го засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки, яка відбулася 18 березня у Києві. 

 В рамках засідання сторони обговорили спільні реалізовані проекти держав, а також нові перспективи для міжнародної співпраці, зокрема у культурному секторі.

Під час засідання Олександр Ткаченко зазначив, що 15 березня 2021 року Президент України підписав закон, згідно якого Україна приєднується до культурних маршрутів Ради Європи, і наша країна розраховує на активне партнерство з Литвою у реалізації цієї ініціативи. 

В ході переговорів також йшлося про впроваджені в Україні кеш-рібейтів як майданчика для копродукційних кінопроектів у майбутньому.

Крім того, з 2015 року між країнами проходять молодіжні обміни та розвиток контактів між молодіжними організаціями. Дане партнерство закріплене відповідною Угодою між Урядами держав про Раду обмінів молоддю України та Литви. Проект впродовж років знайшов відображення як у національних програмних і стратегічних документах молодіжної сфери, так і у плані дій Уряду України.

Олександр Ткаченко подякував Міністру культури Литви Сімонасу Кайрісу за плідну співпрацю, наголосивши, що «наші держави мають багато спільного: історичне минуле, спадщину, традиції. Тож постійна підтримка один одного є незамінним важелем для сталого розвитку у багатьох сферах, у тому числі й культурній».

За результатами зустрічі Олександр Ткаченко і Сімонас Кайріс підписали програму співробітництва між МКІП України та Міністерством культури Литви.

Вас може зацікавити

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії