Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Українські пісні щогодини звучатимуть на європейському радіо

Спільно з першої леді Оленою Зеленською Міністерство культури та інформаційної політики реалізує щогодинну трансляцію українських пісень на європейському радіо.

Згідно попередніх домовленостей з Європейською спілкою радіомовлення – найбільшою у світі професійною асоціацією телерадіомовників, кожна нова година на європейських радіостанціях розпочинатиметься з української пісні. 

«Музика є особливою для нас. Піснями пронизане життя кожного українця.І зараз у наших серцях також звучить музика, варто лише дослухатися… Маю мрію, щоб кожну годину європейці чули пісні українських виконавців. Тож давайте спільно створимо перелік цих пісень», – зазначила Перша леді Олена Зеленська. 

У коментарях до публікації Першої Леді Олени Зеленської у фейсбуці українці можуть запропонувати свій ТОП українських музичних композицій часів незалежності України. Далі з цих рекомендацій буде сформовано плей-лист для трансляції в Європі. 

«Наша музика є вагомою частиною української культури. Вона завжди була підтримкою духу для кожної людини. А її колорит та етномотиви завойовують все більше поціновувачів у світі. Згадаймо лише минулорічний фурор на Євробаченні. Те, що наші пісні скоро зазвучать на європейському радіо – впевнений,  сприятиме ще більшій солідарності з Україною», – додав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики. 

Вас може зацікавити

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

У Києві відкрилась вулична виставка «Мововбивство – складова рашизму»

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії

Французький дух у серці України: Харків долучився до святкування Дня взяття Бастилії