Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Уряд схвалив проект Указу Президента про Стратегію комунікації державної політики євроатлантичної інтеграції

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 19 травня схвалив проект Указу Президента України «Про Стратегію комунікації державної політики євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року».

Мета документу — досягнення стратегічного курсу країни на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору та забезпечення підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції.

“Курс на членство в НАТО для України незворотній і саме зараз ми маємо необхідну єдність на усіх рівнях: політичному, суспільному, практичному. Але в контексті постійних загроз нових хвиль гібридної агресії з боку Російської Федерації ми бачимо намір зруйнувати наш прогрес та єдність щодо нашого стратегічного курсу на членство в Альянсі. Відтак важливо формувати власну інформаційну гігієну та поширювати максимум правдивої інформації про те, що таке НАТО насправді, про переваги, які дає співпраця України з НАТО, і яку велику кількість трансформацій ми проходимо для того, щоб відповідати політичним, економічним, правовим і військовим критеріям для членства в Альянсі” – сказала Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

«Держава має прозоро та чітко донести до кожного жителя, що ж представляє собою НАТО. І головне: як вхід у НАТО вплине на нашу країну. Лише глибока обізнаність та знання нюансів допоможе зрозуміти, які можливості ми матимемо. Це і є про демократичність», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Після набуття чинності Указу Глави держави Уряд має розробити та затвердити у тримісячний строк план заходів щодо реалізації цієї Стратегії.

Планується, що її втілюватимуть у життя до 2025 року у чотири етапи. Перший етап (2021 рік) присвячений організаційному забезпеченню впровадження Стратегії. Другий етап (також 2021 рік) – широке інформування про мету, зміст та попередні отримані та очікувані результати державної політики євроатлантичної інтеграції. Буде створено вебпортал євроатлантичної інтеграції, розроблено пакет інформаційно-довідкових та інформаційно-просвітницьких матеріалів про державну політику євроатлантичної інтеграції та про реформи в рамках її реалізації. Також буде сформовано постійний дискусійний пресклуб.

У рамках третього етапу (2022—2025 роки) відбуватиметься інформаційний супровід реформ і заходів євроатлантичної інтеграції. Буде здійснюватися регулярний моніторинг реалізації Стратегії, виконання програм та планів. Під час четвертого етапу (2025 рік) планується оцінювання ефективності реалізації Стратегії.

Контролюватиме виконання Стратегії Кабінет Міністрів України. Загальну координацію та поточний контроль за реалізацією Стратегії здійснюватиме Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Вас може зацікавити

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

Садибу Зеленських у центрі Києва на вулиці Кониського почали зносити незаконно

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква»