Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Національній опері України відбувся Гала-концерт з нагоди святкування Дня Європи в Україні

15 травня заступниця Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко відвідала Гала-концерт, який приурочено до святкування Дня Європи в Україні.

 

“Ця яскрава мистецька подія, яка традиційно відбувається у День Європи в Україні, символізує спільні цінності, історію та культуру”, – прокоментувала Світлана Фоменко.

Міжнародний мистецький проєкт «Gala Europa» організовано Міністерством культури та інформаціної політики України, Національною оперою України у співробітництві з Посольством Італії, Італійським інститутом культури, Посольством Португалії в Україні та Інститутом Камоенса.

Вже сім років поспіль керівником даного проєкту виступає професор Нікола Франко Баллоні.

В концерті взяли участь італійські та українські артисти та митці країни, яка головує в Раді Європейського Союзу. Цьогоріч це Португалія.
Сьогодні виступали солісти Національної опери України, зокрема, Людмила Монастирська та Валентин Дитюк, а також італійський альтист Даніель Пальміціо.

Виступи солістів супроводжував хор (хормейстер — Богдан Пліш) і симфонічний оркестр Національної опери України під керівництвом португальського диригента Педро Амарала (головного диригента та художнього керівника Лісабонського оркестру «Metropolitana»).

Було виконано твори Л. ван Бетховена, Дж. Россіні, Дж. Меєрбера, В. Белліні, Г. Доніцетті, Дж. Пуччіні, М. Бруха та М. Лисенка, а також прем’єрне виконання Концерту для віолончелі з оркестром (тв.129) Р. Шумана у транскрипції для альта Даніеля Пальміціо.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»