Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

VІ Форум «Креативна Україна: Сила стійкості»: Український культурний фонд

8 грудня на міжнародному форумі «Креативна Україна» Український культурний фонд презентував грантовий сезон на 2023 рік.

Загалом у новому грантовому сезоні Український культурний фонд передбачив 6 грантових програм для підтримки митців та діячів культури: 3 нові програми та 3 програми поточного року, конкурси на які так і не був завершений через повномасштабне військове вторгнення росії на територію України:

  • Відновлення культурно-мистецької діяльності;
  • Культурна спадщина;
  • Культура. Регіони;
  • Культура без бар’єрів;
  • Аудіовізуальне мистецтво;
  • Ґранд-подія.

Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду зазначив: «Нами були вибрані основні напрямки діяльності, за якими ми діяли. Один, найперший, з якого ми почали діяти ще 24 лютого — це інформаційна діяльність і діяльність пов’язана з тим, що ми маємо закликати увесь світ перестати працювати з росією, з російською культурою. Її не повинно бути на світовій арені. Мої колеги підготували понад 9000 звернень до різних установ, організацій, де ми закликали і вимагали виключити російську федерацію, їхніх представників взагалі з культури, їх там не повинно бути. Я дуже радий, що багато спілок відгукнулися на наші листи, на наші звернення і виключили звідти росію. Ми доклали зусиль, нехай на частинку, але ми доклалися до того, що росії в міжнародному просторі немає».

Також про можливості для українських митців та діячів культури розповіли спікери з Мінветеранів, House of Europe, Інша Освіта, PEN America, IZOLYATSIA, Creative Europe Desk Ukraine.

Повний матеріал доступний у форматі відео

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги