Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбувся молитовний сніданок під патронатом Президента України Володимира Зеленського

Події

Сьогодні, 29 червня, відбувся міжконфесійний молитовний сніданок під патронатом Президента України Володимира Зеленського. Участь у заході взяв т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Національні молитовні сніданки в Україні відбуваються з 2008 року. Цьогоріч молитовний сніданок вперше відбувся під патронатом Президента України. Його учасниками стали урядовці, народні депутати, військові, духовенство, представники громадянського суспільства, дипломатичного корпусу й закордонні гості.

«Національний молитовний сніданок зібрав різних за поглядами людей, але усі вони об’єднані прагненням забезпечити Україні реальну і з точки зору міжнародної безпеки повчальну перемогу добра над злом», – сказав Президент під час виступу.

Переглянути промову Президента України

Він зазначив, що в людській історії було, на жаль, дуже багато воєн, проте не всі вони були настільки прозорими, що було одразу видно, з якої сторони б’ється добро, а хто несе зло; в чому буде перемога усіх людей на землі, коли Україна виграє, і що саме все людство може програти, якщо Росія візьме гору.

«Зараз, у цій війні, ми захищаємо цінності, які близькі кожній нормальній людині, усім, хто поважає життя, хто цінує сім’ю, – сказав Зеленський. – Разом ми можемо все це забезпечити, але тільки разом, якими б різними ми не були. Бо сказано, якби хтось напав на одного, то удвох вони зможуть протистояти йому. Навіть нитка, скручена втричі, не скоро порветься».

Президент також привітав і звільнених з російського полону священиків Богдана Гелету та Івана Левицького, які були присутні на заході: 

«Цими днями ми змогли виконати завдання, яке здавалося багатьом майже нездійсненним. Ми повернули з російського полону 90 наших воїнів і 10 цивільних людей. Серед них християнських священників Богдана Гелету та Івана Левицького. Вони зараз знаходяться тут, з нами. Я дуже хотів, щоб ми привітали їх. Ми дякуємо вам за силу і за гідність, з якими ви пройшли шлях через все це», – сказав він.

Богдан Гелета та Іван Левицький несли службу в Бердянську у парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви. У полоні вони перебували з 16 листопада 2022 року, звільнили чоловіків учора, 28 червня 2024.

«В Україні не здаватимуться і боротимуться за те, щоб повернути додому всіх наших людей, які досі в російському полоні, усіх українських дітей, які були викрадені на окупованій території та депортовані силою в росію», – наголосив Президент.

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги