Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Єврокомісія підтвердила участь України у всіх заходах Програми ЄС «Креативна Європа», включаючи напрям «Медіа»

Сьогодні, 17 червня,  Генеральний директорат Європейської Комісії з питань комунікаційних мереж, контенту та технологій офіційно поінформував МКІП України про згоду Європейської Комісії на повноправну участь України у всіх заходах Програми ЄС «Креативна Європа» (2021-2027), включаючи напрям «Медіа».

За Угодою між Україною і ЄС про участь України в програмі «Креативна Європа», що була укладена 15 грудня 2021 року, українські організації дістали право на участь у конкурсах підпрограм «Культура» та «Міжсекторальна співпраця». Однак їхня участь у підпрограмі «Медіа» досі залишалася обмеженою до завершення процесів приведення Україною національного законодавства в аудіовізуальній сфері у відповідність до законодавства ЄС. 

Загалом рішення стало наслідком позитивної оцінки Європейською Комісією прогресу України в наближенні національного законодавства з питань аудіовізуальної галузі до вимог Директиви про аудіовізуальні медіа послуги ЄС.

«Креативна Європа» – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку та посилення конкурентоспроможності європейського культурного, креативного та аудіовізуального секторів, а також збереження, розвиток та просування культурного та мовного розмаїття країн Європи.

Програма є основним інструментом фінансування культурної сфери. Її загальний бюджет на 2021–2027 роки становить 2,44 млрд євро.

Нагадаємо, Україна бере участь у програмі ЄС «Креативна Європа» з 2016 року. 

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги