Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

З 15 травня пасажирам, які летять з України до Туреччини, не потрібно пред’являти результати ПЛР-тестування

З 15 травня 2021 року пасажирам, які летять з України до Туреччини, не потрібно пред’являти результати ПЛР-тестування. Уряд Туреччини скасував для них зобов’язання у пред’явленні результатів ПЛР-тестування.

«Доступність подорожей за кордон поступово відновлюється для українського туриста. Декларація про наміри, яку на початку травня було підписано між Україною та Туреччиною, – має перші результати. Світ вже не буде таким, як раніше. Проте, якщо ми можемо, дотримуючись безпекових норм, хоча б частково повертатись до звичних колись реалій – цим варто користуватись», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Згідно з турецьким повідомленням авіаперсоналу (NOTAM) щодо рейсів до Туреччини рішення набере чинності 15 травня 2021 року о 00:00 за київським часом.

Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В‘єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Тайланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

Нагадаємо, що питання розвитку туризму між Україною та Туреччиною, зокрема умови відвідання українцями Туреччини в умовах пандемії, обговорювалися 27 квітня під час зустрічі Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченка із Міністром культури та туризму Туреччини Мехметом Нурі Ерсоєм.

Вас може зацікавити

Український центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для представників сфери культури 

Український центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для представників сфери культури 

«Різдво з Україною»: цьогоріч проєкт представлений на понад 30-ти ярмарках в 11 країнах Європи