23 листопада в Музеї Голодомору відкриється виставка «Leica, що бачила Голодомор», де покажуть найцінніший у світі експонат з теми Голодомору

23 листопада о 12:00 у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду відбудеться відкриття унікальної виставки «Leica, що бачила Голодомор». Триватиме виставка тільки 23-27 листопада 2022 року. 

Виставку презентує Національний музей Голодомору-геноциду за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України і креативного партнера проєкту комунікаційної агенції Postmen. 

Вперше в Україні та світі відвідувачі зможуть побачити оригінальний альбом з фотографіями Харкова 1933 року та фотоапарат Leica ІІ, яким вони були зроблені. Ці предмети належали австрійському інженерові Александру Вінербергеру і є найціннішими у світі експонатами з історії Голодомору. Світлини, своєю чергою, є доказами вчинення злочину та підтвердженням, що, попри зміну назви держави та її очільників, наміри москви щодо України не змінилися. Зокрема, непокараний злочин геноциду знайшов своє продовження в сучасній війні: 90 років тому Харків помирав від голоду, а сьогодні – від російських бомб і куль. 

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 3. 

Акредитація ЗМІ на захід обов’язкова: https://forms.gle/oibuD3JhNB61rVrv5 

Більше інформації про проєкти можна отримати написавши на пошту: [email protected], або ж за телефоном: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею).