Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Україна та Естонія одностайні у боротьбі проти російської пропаганди

1 листопада Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, зустрівся з Хелір-Валдором Сеедером, Першим віце-спікером Рійгікогу Естонії, а  також Каймо Кууском, Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні. 

Під час зустрічі йшлося про культурне життя України під час війни, підтримку закладів культури та мистецької освіти, книговидавництва та боротьбу з російською пропагандою.

«Українська культура під час війни – це наш культурний фронт. Багато митців залишилися вдома, попри все, й продовжують підтримувати наших громадян. Адже українці наразі переживають всі жахи агресивної війни. Одночасно самі митці також потребують підтримки. Україна зараз на передовій і бореться за цінності цивілізованого світу. Саме тому нам потрібен згуртований тил у вигляді підтримки ЄС та наших партнерів як для допомоги культурним діячам в Україні, так і нашим медійникам та книговидавництву. Дякую естонським партнерам за підтримку», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.


Міністр поінформував представників Естонії про те, як Українська культурна сфера живе під час війни, а також наголосив на потребі підтримки українського книговидання. Крім того, Олександр Ткаченко підкреслив важливість об’єднання зусиль країн Європейського союзу в спільній боротьбі з російськими пропагандистськими  наративами. 

Серед учасників обговорення: Хелір-Валдор Сеедер, Перший віце-спікер Рійгікогу Естонії; Каймо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні; Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України; Вагур Соосаар, Радник з економічних та політичних питань Посольства Естонської Республіки в Україні та інші.

 

 

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»