Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запобігання корупції

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату МКІП, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління МКІП, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти:

електронною поштою на адресу [email protected][email protected];

за телефоном +38 (044) 235-91-21.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  1. Прізвища, імені, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи.
  2. Тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), яка може бути перевірена.
  3. Прізвища, імені, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Інформація про структурний підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції

ПосадаПІБКонтактний телефон
Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органамиПадалко Дмитро Вікторович+38 (044) 235-91-21
Головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органамиСветюха Олександр Сергійович+38 (044) 235-91-21
Повідомити про корупцію